dot Strona Główna   dot Zapytanie   dot Forum   dot Kontakt   dot Dodaj do ulubionych
ddd deratyzacja dezynsekcja dezynfekcja

Fumigacja

Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie fumigacji pozwala nam dokonywać zabiegów zgodnie ze wszelkimi zasadami szeroko pojętego bezpieczeństwa, zarówno dla zdrowia i życia ludzi przebywających w sąsiedztwie fumigowanych obiektów jak i dla przechowywanych w nich produktów.
Przygotowanie obiektu i towaru do gazowania, odpowiedni dobór fumigantu, nadzorowanie całego procesu gazowania, oddanie obiektu do eksploatacji i zwolnienie towarów do obrotu handlowego – to tylko niektóre z procedur, jakie obowiązują pracowników DDD Janusz Grzonkowski odpowiedzialnych za dokonywanie zabiegów fumigacji.

Do dezynsekcji gazowej stosujemy dwa rodzaje fumigantów:
  • Bromek Metylu (CH3Br),
  • Fosforowodór (PH3).

Zapraszmy do działu ENCYKLOPEDIA w cwlu zidentyfikowanie szkodnika

W magazynach i spichrzach, w których przechowuje się ziarno zbóż oraz produkty jego przemiału, występuje wiele szkodników, głównie owadów i roztoczy, które doskonale przystosowały się do warunków pomieszczeń zamkniętych i mogą w ciągu stosunkowo krótkiego czasu całkowicie zniszczyć przechowywane produkty. Szkodniki magazynowe są bardzo płodne. Jedna para wołków po sześciu pokoleniach może wytworzyć 8.168.200 osobników, z których każdy zjada dziennie około 0.5 mg ziarna. Chrząszcze wołka zbożowego żyją przeciętnie 150 dni, a więc w ciągu swego życia osobniki potomne mogą zjeść ponad 600 kg ziarna zbóż!

DDD partnerzy
DDD ankieta
Naszą witrynę
odwiedzono już:
2214734 razy.

Czy jesteś zadowolony(a) z usług DDD?
TAK
NIE

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2006
Copyright by DDD Grzonkowski 2005        projekt i wykonanie lifeweb.pl